Hakkımızda

Kamu Hukuk

Hakkımızda ( Kamu Hukuk )

Kamuhukuk Kimdir?

2008 yılından bu yana Memurlarhukuk.net ve Polismevzuat.com’a senelerce danışmanlık hizmeti veren, İdare Hukuku’nda kendisini geliştiren, uzmanlaşan, bu alanda yüzlerce dava kazanan, yılların bilgi birikimi ile memur ve adaylarına hukukî anlamda destek veren deneyimli avukatlardan oluşan bir hukuk platformudur.

Artık Memurlarhukuk, Polismevzuat gibi platformlarla yaşanılan sorunlar ve kurumsal bir yapıya dönüşmemiz neticesinde hem telefon yoluyla hem de fiziki olarak ofislerimizden bizzat hizmet alabileceğiniz sağlıklı, güvenli bir hizmet sunmak adına Kamuhukuk.com‘u hayata geçirdik..

Fiziki olarak görüşme yapmak istiyorum, bu imkanı sağlıyor musunuz?

Herhangi bir ofiste bizimle fiziki olarak görüşmek isterseniz ilinize en yakın ofiste hizmet vermekteyiz. Bunun yanında Whatsapp üzerinden Pazar hariç haftanın her günü sizlere mesai saatleri içerisinde kesintisiz olarak destek sağlamaktayız.

Kamuhukuk Neden Kuruldu?

Yüzlerce referansımız sayesinde sizlere bu alanda mükemmel hizmet anlayışını yaşatmak ve destek vermek adına hukuki danışmanlık alabileceğiniz bu hizmet portföyünü kurduk.

Yardım talep eden herkese idare hukuku alanında ücretsiz olarak hukuki danışmanlık hizmeti veren sayfalarımız; çeşitli konularda idare veya farklı boyutlarda mağduriyet yaşamış ve bu mağduriyetinin giderilmesi için idare mahkemesine dava açmak isteyen tüm Devlet Memurları, Memur Adayları, PAEM, Pomem, Pmyo, Askeri Okul Öğrenci Adayları, Asker ve Jandarma personelleri, Bekçiler, Sağlık çalışanları, Bakanlık Çalışanları, Diyanet çalışanlarının yanı sıra devletin her türlü kademesinde çalışan memurlara piyasaya göre çok düşük bir ücretle, bünyesinde bulunan avukatlar nezdinde profesyonel avukatlık hizmeti vermekteyiz.

Neden Kamuhukuk’u tercih etmelisiniz?

1- Şeffaf ve objektif fiyat politikamız ile size ödeyeceğiniz tutarı hesaplama aracımız ile öncesinde sunuyoruz. Bu sayede herkese uygulamadığımız en uygun fiyatlardan eşit bir şekilde siz de yararlanabiliyorsunuz.

2- Bunun yanında ödemeleri kredi kartı, banka kartı veya ön ödemeli kartlar yoluyla hazırladığımız E-Ödeme sayfasından kolayca ödeyebiliyorsunuz.

3- 2008’den bu yana alanımızda Türkiye çapında onlarca insana profesyonel şekilde hizmet verdiğimiz için elimizde yüzlerce karar arşivi bulunmakta.

4- Hizmetlerimizi satın aldığınızda direk avukatlarımız tarafından dönüş sağlanmakta olup aracı kişi ve kuruluşlar kullanılmamaktadır.

Ayrıca bütün sosyal medya mecralarından bizi takip edebilir, bizimle ihtiyacınız olduğu anda çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Devlet Memurlarının Haklarını Koruma | kamuhukuk.com